Specjalista ds. Płac

Dla naszego Klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy z branży automotive z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. SP/37/17

Najważniejsze obowiązki:

  • sporządzanie comiesięcznej listy płac,
  • rozliczanie umów pracowniczych,
  • rozliczanie czasu pracy i nieobecności,
  • obliczanie zasiłków chorobowych,
  • rozliczanie delegacji pracowniczych,
  • wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniu,
  • przygotowywanie raportów miesięcznych,
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT, sprawozdań GUS,
  • współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse itp.),
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze naliczania wynagrodzeń w firmie produkcyjnej,
  • bardzo dobra znajomość MS Office i systemów kadrowo-płacowych,
  • praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych, zasiłków oraz podatku od osób fizycznych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności analityczne, skrupulatność.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Ogłoszenie nieaktywne

Talent Partners

Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu HR i specjalizującą się w rekrutacji wysoko wykwalifikowanej kadry.

Polska, Żory