Specjalista ds. Administracji

Dla naszego Klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy z branży automotive z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. SA/36/17

Najważniejsze obowiązki:

  • wsparcie administracyjne związane z obsługą pracowników (organizacja podróży służbowych, zarządzanie materiałami biurowymi, zarządzanie samochodami, telefonami służbowymi, koordynacja delegacji itp.),
  • czynności administracyjne (prowadzenie dokumentacji dotyczącej ubezpieczeń, obsługa korespondencji oraz sprawny obieg dokumentów),
  • wsparcie kadry kierowniczej w czynnościach organizacyjnych (spotkania, podróże, itp.),
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
  • min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • systematyczność, zorganizowanie,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność logicznego myślenia,
  • terminowość, samodzielność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Ogłoszenie nieaktywne

Talent Partners

Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu HR i specjalizującą się w rekrutacji wysoko wykwalifikowanej kadry.

Polska, Żory