Pracownik Administracyjno-Biurowy (Stażysta)

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy produkcyjnej z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY (STAŻYSTA)
Nr ref. PS/17
Miejsce pracy: Żory

Opis stanowiska:

  • pomoc w dziale administracyjno-biurowym,
  • obsługa dokumentacji i korespondencji,
  • pomoc i udział przy tworzeniu i zarządzaniu dokumentacją,
  • pomoc w czynnościach organizacyjnych,
  • współpraca z innymi działami,
  • inne czynności biurowe.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • samodzielność i chęć podejmowania nowych wyzwań,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych poprzez odbycie 6-miesięcznego stażu w renomowanej firmie produkcyjnej,
  • zatrudnienie na odbytym stażu,
  • perspektywę rozwoju i dalszej kariery zawodowej w firmie,
  • przyjazną atmosferę.

Ogłoszenie nieaktywne

Talent Partners

Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu HR i specjalizującą się w rekrutacji wysoko wykwalifikowanej kadry.

Polska, Żory