Inżynier Rezydent – branża kolejowa

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – firmy specjalizującej się w zarządzaniu realizacją projektów infrastrukturalnych, w związku z rozpoczęciem kolejnego projektu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie (okolice Szczecinka, Bornego Sulinowa, Czaplinka, Złocieńca, Drawska Pomorskiego i Węgorzyna)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wybrane prace inżynieryjne w projekcie obejmującym m.in.:

  • Prace przy rewitalizacji linii kolejowej obejmujące wymianę torów, rozjazdów i urządzeń sterowania ruchem kolejowym,
  • Zwiększenie przepustowości linii, przeglądy i odnowę przejazdów kolejowych na linii,
  • Udział w projektach inżynieryjnych – budowa wiaduktów i mostu.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Posiadania uprawnień budowlanych do kierowania robotami w specjalności inżynieryjnej kolejowej w zakresie kolejowych obiektów budowlanych,
  • Posiadania minimum 5 lat doświadczenia (w ostatnich 10 latach) w realizacji projektów kolejowych realizowanych w oparciu o warunki kontraktu FIDIC lub inne standardowe warunki kontraktowe, w tym 2 lata doświadczenia na stanowisku Inżyniera Projektu lub Inżyniera Rezydenta lub 5 lat na stanowisku Inspektora Nadzoru.

Pracodawca oferuje:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwości rozwoju umiejętności managerskich,
  • Pracę nad ambitnymi zadaniami,
  • Zakwaterowanie, umowę B2B lub umowę o pracę w zależności od preferencji kandydata,
  • Pracę w pozytywnej atmosferze sprzyjającej rozwojowi zawodowemu.

Ogłoszenie nieaktywne

Smart- HR

SMART-HR – jesteśmy firmą doradztwa personalnego, realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Polska, Szczecin