Kierownik Działu User Experience

Dla naszego Klienta lidera w dostarczaniu najwyższej jakości oprogramowania, elektroniki do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców dedykowanej szeroko pojętej branży transportowej poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Bielsko-Biała

 Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem Projektantów UX i Specjalistów ds. dokumentacji użytkownika
  • Organizowanie i prowadzanie badań z respondentami, w tym testy użyteczności, wywiady pogłębione, warsztaty
  • Dbanie o jakość i spójność wypracowywanych przez zespół aplikacji webowych oraz mobilnych
  • Tworzenie i pilnowanie wytyczonych standardów
  • Zwiększanie świadomości podejścia zorientowanego na użytkownika w organizacji
  • Dbanie o sprawną współpracę zespołu z Product Ownerami, w tym rekomendowanie optymalnych rozwiązań pozwalających na osiągnięcie celów biznesowych
  • Dbanie o Digital Experience

 Od Kandydatów wymagamy:

  • Wiedza i doświadczenie w projektowaniu użytecznych UI, poparte mocnym portfolio
  • Praktyczne doświadczenie z zakresu badań użyteczności
  • Znajomość pakietu Adobe w szczególności Adobe Experience Design oraz Illustrator
  • Biegłe poruszanie się w zakresie języka wizualnego Material Design
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Sprawne wykorzystywanie metod Design Thinking podczas pracy z zespołem interesariuszy
  • Zdolności analityczne
  • Bardzo dobra umiejętność komunikacji oraz prezentacji projektów
  • Umiejętność przekazywania i przyjmowania konstruktywnej krytyki
  • Podejmowanie inicjatywy oraz wysokie zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Wysoko rozwinięta umiejętność rozwiązywania problemów
  • Zarządzanie własnym czasem, terminowość

 Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej na rynku pozycji
  • Pakiet benefitów: karta FitProfit, ubezpieczenia grupowe na życie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i rozwoju zawodowego (szkolenia, wyjazdy)

Polska, Bielsko-Biała

Pełny etat

Dodano: 2020-12-14