Pracownik biurowy

Naszym Klientem jest firma zajmująca się sprzedażą artykułów dla dzieci, będąca polskim liderem w internetowej dystrybucji produktów dziecięcych.

Nr referencyjny

PB/03/2021

Lokalizacja

Warszawa

Zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie biura
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Wspieranie Zarządu w bieżącej działalności
  • Rozliczanie wybranych operacji finansowych
  • Bieżąca segregacja dokumentów księgowych
  • Wykonywanie zwrotów od klientów sklepu internetowego
  • Wprowadzanie przelewów
  • Wprowadzanie faktur i korekt zakupowych
  • Kontrolowanie stanów magazynowych- przesunięcia miedzy magazynami
  • Tworzenie kartotek wg określonych standardów
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami firmy
  • Znajomość oprogramowania Subiekt GT będzie dodatkowym atutem

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość programu Microsoft Excel
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • Komunikatywność i otwartość na ludzi

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na pełen etat
  • Możliwość rozwoju
  • Luźną, niekorporacyjną atmosferę w pracy
  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

Jak aplikować

rekrutacja@adorehr.pl

Polska, Warszawa

Pełny etat

Dodano: 2022-11-21