Specjalista ds. Turystyki Nowa

Dla naszego Klienta - renomowanego biura podróży z siedzibą w Jaworznie - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Turystyki

Miejsce pracy: Jaworzno

Nr ref. ST/172/17

Najważniejsze obowiązki:

  • kompleksowa obsługa klientów biura podróży,
  • doradztwo z zakresu aktualnych destynacji, trendów turystycznych,
  • sprzedaż dostępnych usług turystycznych,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość systemów rezerwacyjnych (w tym MerlinX),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • samodzielność i konsekwencja w działaniu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę pełną wyzwań w prężnie działającym biurze podróży,
  • szkolenia i kursy,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w branży turystycznej,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: rekrutacja@talentpartners.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Talent Partners

Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu HR i specjalizującą się w rekrutacji wysoko wykwalifikowanej kadry.

Polska, Jaworzno

Pełny etat

Dodano: 2017-10-21