Programista SAP ABAP

Firma będąca liderem w produkcji cienkiej płyty HDF obecnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

miejsce pracy: Karlino

 Opis stanowiska:

  • Znajomość programowania ABAP
  • Doświadczenie w programowaniu z (SAP Netweaver, S\4 HANA ,SAP HANA Cloud Platform, SAM FIORI)
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej

 Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne\informatyczne
  • Doświadczenie w programowaniu z językami ( C, C# \lub SQL )
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat.B

 Mile widziane będzie:

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie (2-3 lata) w programowaniu ABAP

 Proponujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Liczne szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny

Polska, Karlino