QA Tester z językiem angielskim

Dla warszawskiego softwarehouse o globalnym zasięgu, obsługującego międzynarodowych klientów w zakresie web i mobile developmentu oraz UX i UI design, wykorzystującego sztuczną inteligencję, systemy uczące się oraz będącego twórcą zautomatyzowanego narzędzia dla programistów do sprawdzania stworzonego przez nich kodu, poszukujemy:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • Weryfikowanie czy funkcjonalność opisana w karcie z zadaniem została zrealizowana, działa i dobrze wygląda
  • Tworzenie skryptów do automatycznego testowania aplikacji mobilnych na iOS i Web
  • Opanowanie UI Automation do budowania skryptów testowych dla iOS w Swift

 Od Kandydata wymagamy:

  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji
  • Znajomość metodyki SCRUM oraz współpracy z deweloperami i Project Managerami
  • Pozytywne podejście do współpracy zespołowej
  • Umiejętność w asertywny sposób zapytania, czemu coś nie działa
  • Przywiązywanie wagi do szczegółów
  • Biegły język angielski, również techniczny
  • Podstawy programowania, i chęć nauki w tym obszarze
  • Korzystanie z narzędzi
    • Trello, Slack, GitHub
    • Capybara, RSpec & Selenium przy automatycznym testowaniu Web-a
    • Automation przy automatycznym testowaniu
    • Protractor (e2e, web/mobile web)
    • Narzędzie developerskie przeglądarki (DevTools)
    • JMeter do testów wydajnościowych

 Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 5 000 - 9 000 PLN netto na fakturze miesięcznie, B2B
  • Możliwe są również inne formy zatrudnienia
  • Biuro w pobliżu stacji Metro Wilanowska
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • Dodatkowe benefity: prywatna opieka zdrowotna, karta multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wewnętrzne meetup'y w celu wymiany wiedzy
  • Pierwsze rozmowy poprzez wideokonferencję
  • Ciekawe projekty i miłą atmosferę! :)

Polska, Warszawa