Pracownik Administracyjno-Biurowy

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjno-montażowej z siedzibą w Zabrzu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze

Nr ref. PAB/5204

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie pełnej dokumentacji firmy,
  • nadzór nad poprawnym obiegiem dokumentów,
  • pomoc w przygotowywaniu dokumentów księgowych do biura rachunkowego,
  • obsługa spraw administracyjno-biurowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość programu MS Office, w szczególności Word, Excel,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • samodzielność,
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Ogłoszenie nieaktywne

Talent Partners

Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu HR i specjalizującą się w rekrutacji wysoko wykwalifikowanej kadry.

Polska, Zabrze