Konsultant ze znajomością j. francuskiego (od A2+ do C2) / Consultant with French A2+ to C2


Poszukujemy osób, które posiadają dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, ciekawią ich nowe technologie oraz znają bardzo dobrze język francuski Nie wymagamy wyspecjalizowanego doświadczenia, nauczymy wszystkiego co potrzebne do pracy u nas.

                       

Co będę robił/robiła w pracy?

 • Analizowanie i klasyfikowanie informacji dot. funkcjonowania projektu, procedur, wykonanych zadań, a także nowo otrzymanych informacji
 • Obsługa narzędzi biznesowych dużych firm francuskich
 • Rozwiązywanie zgłoszeń związanych z funkcjonowaniem dostępnych narzędzi
 • Określanie odpowiedniego priorytetu zgłoszeń
 • Kontakt mailowy/telefoniczny z pracownikami z Francji

 

Co musisz umieć i wiedzieć żeby aplikować na tę ofertę?

 • Posiadać dobrą lub bardzo dobrą znajomość j. francuskiego (charakter zadań zależny od poziomu, akceptujemy znajomość od A2+ do C2)
 • Znajomość j. angielskiego będzie mile widziana
 • Znać podstawowe pojęcia związane z obsługą komputera
 • Posiadać wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
 • Być otwartym na środowisko międzynarodowe i zdobywanie nowej wiedzy (dla każdego pracownika organizujemy szkolenia wdrażające na stanowisko pracy)
 • Oferta jest skierowana zarówno dla osób poszukujących pracy na pełen etat, jak i do studentów  będących na ostatnich latach studiów

 

Co możemy zaoferować?

 • Umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, a później umowę na czas nieokreślony
 • Elastyczny harmonogram pracy dla osób pragnących połączyć pracę  innymi aktywnościami
 • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, bezpłatne lektoraty z języka francuskiego i angielskiego
 • No dress code
 • Duże możliwości dalszego rozwoju zawodowego, szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne (miękkie i twarde)
 • Przyjazną atmosferę w pracy, nieformalną strukturę organizacyjną, międzynarodowy zespół
 • Ciekawe eventy firmowe oraz poczęstunki organizowane w biurze i poza

 

 

 

 

Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

 

Jeśli chcesz, by Twoje cv było brane pod uwagę przy innych rekrutacjach firmy Cyclad Sp. z o.o. dopisz następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

 

Administratorem Danych Osobowych jest Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, e-mail: office@cyclad.pl, Inspektorem Ochrony Danych jest Maria Lothamer (adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: IOD@cyclad.pl). Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – zarówno na potrzeby bieżącej rekrutacji jak i na poczet przyszłych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:

- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,

- uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach.

www.cyclad.pl

Jak aplikować


Ogłoszenie nieaktywne

Cyclad


Jesteśmy ekspertami w zakresie outsourcingu, rekrutacji i usług IT. Znajdziesz nas w Polsce, Francji, Maroku, Niemczech i regionie Azji Pacyficznej, ale z naszych rozwiązań korzystają Klienci z całego świata.

http://www.cyclad.pl

Polska, Katowice

Pełny etatNajnowsze oferty pracy w mieście Katowice

C++ Engineer (Agile Team) Nowa
TeamQuest.pl
Kontrakt
Polska, Katowice
2018-11-14
C++ Engineer (Agile Team) Nowa
TeamQuest.pl
Pełny etat
Polska, Katowice
2018-11-14
Kontrakt
Polska, Katowice
2018-11-14
Pełny etat
Polska, Katowice
2018-11-14
Software Quality Engineer Nowa
TeamQuest.pl
Kontrakt
Polska, Katowice
2018-11-14
Software Quality Engineer Nowa
TeamQuest.pl
Pełny etat
Polska, Katowice
2018-11-14