Analityk Biznesowy IT

Nasz klient poszukuje analityka biznesowego IT, który dołaczy do zespołu zajmującego się projektowaniem i wytwarzaniem urządzeń wspomagających medycynę słuchu. Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu to aplikuj na stanowisko:

miejsce pracy: Szczecin

 Przyszłe obowiązki kandydata:

  • być aktywnym członkiem zespołu ds. scrumów opracowującego nowe produkty lub funkcje produktu
  • przeprowadzać wywiady z zainteresowanymi stronami w celu zrozumienia potrzeb biznesowych
  • ściśle współpracować z właścicielami produktów przy ustalaniu zakresu projektu i wymagań dotyczących gromadzenia danych
  • przeprowadzać rozległe badania domeny projektu
  • proponować rozwiązania dla konkretnych potrzeb biznesowych
  • dokumentować wymagania użytkowników, systemów i platform zgodnie ze standardami i wytycznymi firmy
  • ściśle współpracować z programistami, projektantami i testerami

 Od kandydatów oczekujemy:

  • silne umiejętności analityczne i doświadczenie w projektowaniu nowoczesnych aplikacj
  • dobra znajomość standardów BA, najlepszych praktyk i narzędzi,bezpośrednie doświadczenie w pisaniu wymagań / historii użytkowników
  • ponad 3 lata w pokrewnej dziedzinie, w tym doświadczenie techniczne
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego, która pozwala na efektywną pracę w międzynarodowym zespole
  • doskonałe umiejętności techniczne i nietechniczne
  • praca w metodyce Scrum

 Dodatkowe atuty:

  • wiedza z dziedziny audiologii oraz opieki zdrowotnej

 Proponujemy:

  • stabilne zatrudnienie oparte na umowie o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w międzynarodowej firmie
  • komfortowe warunki pracy
  • profesjonalne szkolenia z trenerami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • imprezy integracyjne i pikniki rodzinne
  • siłownia dla pracowników
  • stołówka z możliwością wykupienia śniadań i obiadów
  • domki letniskowe w Danii za symboliczną opłatą
  • dofinansowanie do nauki języka obcego
  • opieka medyczna w Medicover

Polska, Szczecin

Kontrakt

Dodano: 2018-07-04