Inżynier/Starszy Inżynier ds. Oprogramowania

Naszym Klientem jest polski software-house współpracujący z największymi światowymi dostawcami technologii IT. Działający w obszarach wytwarzania oprogramowania, integracji i bezpieczeństwa systemów IT, audytu informatycznego, realizujący projekty zarówno w sektorze prywatnym, jak i na rynku publicznym. Chcesz pracować z najlepszymi? To aplikuj na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • Analizę wymagań oraz przygotowywanie specyfikacji rozwiązań systemów informatycznych
  • Znajdowanie optymalnych rozwiązań IT w zakresie wykorzystania istniejącego lub tworzenia nowego oprogramowania
  • Prowadzenie testów technologicznych
  • Projektowanie, implementację i integrację oprogramowania, głównie w językach C, C++, Java na platformie Linux
  • Udział w projekcie badawczym obejmującym budowę rozwiązań opartych na Open Source dotyczących bezpieczeństwa oraz CEP
  • Dokumentowanie rozwiązań informatycznych w języku angielskim i polskim
  • Wdrażanie rozwiązań

 Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w tworzeniu i integracji oprogramowania w językach C, C++, Java
  • Umiejętność obsługi systemów operacyjnych Linux oraz znajomość ich architektury
  • Umiejętność konstruktywnego, analitycznego i procesowego myślenia
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Podstawowa znajomość baz danych
  • Pełne zrozumienie zjawisk zachodzących na niskim poziomie (poziom bitów)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz pozwalającym na biegłe czytanie i tworzenie dokumentacji
  • Dyspozycyjność, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Wcześniejszy kontakt z technologiami NFV, CEP, MTD i AI.

 Firma oferuje:

  • Opiekę medyczną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Umowę o pracę

Polska, Warszawa

Pełny etat

Dodano: 2018-07-07