Certified Scrum Master

Firma naszego klienta jedną jedna z niewielu wartych uwagi wśród łódzkich Software House. Nie ma rzeczy, które nie potrafią wykonać jeśli chodzi o web-, mobilne czy VR aplikacje. W związku z rozwojowym innowacyjnym projektem poszerazją zespół i poszukują:

miejsce pracy: Łódź

 Zadania:

  • Odpowiedzialność za wdrożenie metodologii Scrum w dużym, wymagającym projekcie
  • Promowanie dobrych praktyk Agile w zespole i organizacji
  • Coaching, mentoring, współpraca i zarządzanie zespołem deweloperów w celu realizacji wcześniej ustalonych założeń
  • Monitorowanie i raportowanie ryzyk i szans oraz postępu prac zespołu
  • Udział w tworzeniu harmonogramu prac

 Od Kandydata oczekujemy:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy jako Scrum Master
  • Certyfikat Scrum Mastera
  • Bardzo dobra znajomość metodyk zwinnych wytwarzania oprogramowania (Agile/Scrum)
  • Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania projektami
  • Znajomość narzędzi Redmine/Jira oraz Confluence
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania zespołem, w tym zespołem rozproszonym
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikacyjne

 Dodatkowe atuty:

  • Udział w dużych projektach o wartości min 1 000 000 PLN brutto

 Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Atrakcyjną lokalizację miejsca pracy (centrum Łodzi) + komfortowe warunki
  • Możliwość rozwoju w kierunku Kierownika Projektu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej po wdrożeniu
  • Pracę projektową z najlepszymi ekspertami w branży
  • Praktyczną wiedzę dot. obsługi projektów w Administracji Publicznej
  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Możliwość zatrudnienia na zasadach B2B lub umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie
  • Stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy
  • Spotkania integracyjne, konkursy wewnątrz firmowe, ciekawe pakiety benefitów

Polska, Łódź