Kierownik Projektu

Firma naszego klienta jedną jedna z niewielu wartych uwagi wśród łódzkich Software House. Nie ma rzeczy, które nie potrafią wykonać jeśli chodzi o web-, mobilne czy VR aplikacje. W związku z rozwojowym innowacyjnym projektem poszerazją zespół i poszukują:

miejsce pracy: Łódź

 Twoje super zadania:

  • Planowanie i kierowanie realizacją projektów informatycznych
  • Zarządzanie projektem zgodnie z zakresem, harmonogramem i budżetem projektu
  • Koordynacja działań i zarządzanie pracą zespołu projektowego
  • Monitorowanie i kontrola prac projektowych
  • Zarządzanie ryzykiem projektowym
  • Zarządzanie zmianami do planu bazowego projektu
  • Współpraca z użytkownikami końcowymi, zespołem wewnętrznych specjalistów oraz dostawcami zewnętrznymi
  • Nadzorowanie prac kilkuosobowego zespołu projektowego oraz pośrednio -kilkudziesięcioosobowego zespołu dostawcy/podwykonawcy
  • Tworzenie dokumentacji projektowej oraz zapewnienie jej prawidłowego przepływu i jakości
  • Cykliczne raportowanie statusu prowadzonych projektów

 Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych w pełnym cyklu realizacji, począwszy od analizy, poprzez implementację po wdrożenie
  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość metodyk prowadzenia projektów w stopniu zaawansowanym (potwierdzona certyfikatem np. PRINCE2, PMBoK/PMP, SCRUM)
  • Praktyczna znajomość cyklu wytwórczego oprogramowania, w tym znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań dla tworzonych systemów informatycznych
  • Wiedza z zakresu budowy i projektowania systemów informatycznych
  • Umiejętność planowania i doskonała organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym

 Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów dla sektora publicznego
  • Doświadczenie w projektach z obszaru aplikacji webowych, systemów muzealnych, digitalizacji, systemów turystycznych
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami o budżecie ponad 1 mln PLN

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pozyskania wiedzy specjalistycznej i rozwoju zawodowego w pracy przy dużych ambitnych i prestiżowych projektach IT
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjną lokalizację miejsca pracy (centrum Łodzi) + komfortowe warunki
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej po wdrożeniu
  • Możliwość zatrudnienia na zasadach B2B

Polska, Łódź