Front-end Developer (React, Redux)

Dla Brytyjskiej firmy z siedzibą w Londynie oraz oddziałami Warszawie i Chongqing, dostarczającej innowacyjne, skalowalne i wydajne narzędzia dla branży ubezpieczeniowej, posiadającej już szereg dostępnych i stale rozwijanych produktów. Pracującego w znaczących projektach dla Klientów blue chip. Firmy dostarczającej swoim Klientom spersonalizowane rozwiązania i produkty dostosowane do wymagań, zapewniająca podstawową dystrybucję i narzędzia operacyjne, które umożliwiają uzyskanie wysokiej jakości danych, które są zbierane, przetwarzane, a następnie wykorzystywane przez Machine Learning. Jednocześnie dla przedsiębiorstwa zaangażowanego w rozwój własny jak i pracowników, którym oferują wspólnie zbudowaną ścieżkę rozwoju, a także elastyczność w zakresie dołączenia do odpowiedniego projektu, który wzmocni i wykorzysta potencjał pracownika, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • Solidne, kilkunastotygodniowe wdrożenie w realizowane projekty i specyfikę pracy
  • Odpowiedzialność za stronę front-endową aplikacji i stron internetowych

 Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia z React
  • Minimum 2 lata doświadczenia z Redux
  • Znajomość Node.js poparta doświadczeniem
  • Znajomość Styled Components i Serverless Single Page Applications
  • Język angielski na poziomie min. B2/C1 zarówno w mowie jak i w piśmie

 Mile widziane będzie:

  • Doświadczenie z React Native

 Proponujemy:

  • Stałą współpracę na podstawie umowy B2B
  • Możliwość innych form zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Dużą samodzielność
  • Możliwość pracy zdalnej lub częściowo zdalnej po okresie wdrożenia
  • Realizację projektów dla takich firm jak np. BMW, Virgin Media, Footlocker, etc.
  • Pracę na profesjonalnym sprzęcie - możliwość wyboru
  • Dodatkowe benefity - w zależności od potrzeb
  • Interesujące, przestrzenne biuro urządzone w stylu industrialnym
  • Kawiarnię na piętrze
  • Eventy/Konferencje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Biuro zamknięte w okresie Świątecznym: 24.12 - 1.01
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

Polska, Warszawa