C/C++ Developer ze znajomością C#/.NET

Dla naszego klienta, lidera na rynku rozwiązań z zakresu kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, systemów identyfikacji osób, zabezpieczeń i integracji z automatyką budynkową, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

 Twoje zadania:

  • tworzenie nowych programów w aplikacjach desktopowych,
  • utrzymanie kodu zastanego
  • dodawanie nowych modułów do istniejącego oprogramowania,
  • wykonywanie funkcjonalności na podstawie specyfikacji od klienta,
  • pisanie modułów webowych do istniejących aplikacji, rozwiązywanie zgłoszonych błędów przez użytkowników
  • samodzielne prowadzenie projektów.

 Od Kandydata oczekujemy:

  • min. 2-3- letnie doświadczenie w programowaniu w C++
  • min 1,5-2- letnie doświadczenie w C# (platforma .Net, Entity Framework, MVVC, WPF)
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z bazami danych (w szczególności MSSQL2005-2016)
  • znajomość środowiska VisualStudio2013-2017, Borland (C++Builder2006), Embarcadero (C++Builder)
  • wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja, elektronika, automatyka lub pokrewne)
  • wysoka kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

 Mile widziane będzie:

  • znajomość technologii ASP.NET
  • znajomość frameworka Angular2-5
  • znajomość technologii webservices, WCFIT

 Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • odpowiedzialną, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szeroki pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport,
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy
  • przyjazną atmosferę w pracy

Polska, Kraków