Quality Assuranse Engineer

Dla naszego klienta, międzynarodowego Software house z Trójmiasta poszukujemy osobę chętną pracować zdalnie przy dużym, międzynarodowym projekcie CRM klasy Enterprise. Praca w zespołach Sceum'owych (5-6 osób) nad rozwojem i integracją platformy.

miejsce pracy: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Katowice, Poznań, Białystok, Wrocław, Lublin, Łódź, Rzeszów

 Zakres obowiązków:

  • Wybór metod i narzędzi do przeprowadzania testów;
  • Planowanie testów oprogramowania zgodnie z określonymi wymaganiami;
  • Opracowywanie scenariuszy testowych zgodnie z dokumentacją;
  • Prowadzenie testów automatycznych;
  • Dokumentowanie wyników testów;
  • Opisywanie błędów wraz z propozycją rozwiązań;
  • Współpraca z zespołem developerów i analityków;
  • Opracowywanie dokumentacji użytkowej.

 Nasze super wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w testowaniu,
  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie w pisaniu testów automatycznych aplikacji mobilnych i end to end,
  • Znajomość narzędzi do testowania takich jak Selenium, Appium, XCTest, TestNG lub Allure,
  • Znajomość narzędzi CI np. Bamboo, Xcode,
  • Znajomość przynajmniej jednego języka programowania np. Java, Kotlin, Swift,
  • Znajomość języka angielskiego (niemiecki będzie na plus),
  • Ztwartość na pracę zdalną.

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Znajomość Docker, Kubernetes

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilną pracę na umowę B2B
  • Wyjazdy integracyjne;
  • Udział w innowacyjnych przedsięwzięciach o bardzo dużej skali złożoności;
  • Realizacje projektów dla klientów zagranicznych;
  • Ubezpieczenie;
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole;
  • Możliwość pracy zdalnej.

Polska, Rzeszów