Młodszy Konsultant Wdrożeniowy/Junior Application Consultant (systemy WMS)

Dla naszego Klienta, skandynawskiej firmy dostarczającej swoim klientom w całej Europie rozwiązania typu WMS szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania:

  • Wparcie przedsprzedażowe oraz analizę wykonalności projektów WMS u potencjalnych klientów;
  • Prowadzenie prezentacji oraz szkoleń rozwiązań WMS u Klientów wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Współpracę z Klientem w trakcie realizacji projektów WMS;
  • Zbieranie i aktualizację wiedzy w zakresie rozwiązań WMS oferowanych przez firmę;
  • Współpracę z Kierownikiem Projektu w zakresie estymacji pracochłonności zadań projektowych oraz oceny stanu zaawansowania realizacji harmonogramu projektu;
  • Wdrażanie systemu klasy WMS zgodnie z wymogami klienta i dostarczanie ich zgodnie z ustalonym harmonogramem:
    • analiza potrzeb biznesowych klienta i mapowanie procesów logistycznych na funkcjonalności aplikacji,
    • projektowanie interfejsu wymiany danych pomiędzy WMS a innymi systemami,
    • konfiguracja systemu klasy WMS zgodnie z uzgodnieniami z klientem,
    • testy funkcjonalne i integracyjne systemu klasy WMS,
    • prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu klasy WMS,
    • wsparcie klienta podczas uruchomienia produkcyjnego systemu;
  • Sporządzanie dokumentacji projektowej (dokumentacja techniczna, prezentacje produktu, instrukcje użytkowników, materiały szkoleniowe, etc.);
  • Udzielanie wsparcia technicznego dla dotychczasowych klientów w zakresie obsługi i administracji systemu klasy WMS;

 Wymagania:

  • Dobra znajomość procesów z zakresu logistyki magazynowej;
  • Wykształcenie wyższe techniczne. Doświadczenie kandydata może rekompensować różnice w wykształceniu;
  • Znajomość oraz doświadczenie w pracy z bazami danych;
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i organizacyjne;
  • Doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientem zewnętrznym;
  • Umiejętność czynnego samodzielnego poszukiwania rozwiązania problemu;
  • Cierpliwość i wytrwałość w działaniu;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność efektywnej komunikacji, zarówno w formie ustnej jak i pisemnej;
  • Umiejętność pracy w grupie oraz zdolność do działania niezależnie;
  • Motywacja i pozytywne podejście do uczenia się i rozpoznawania nowych narzędzi i technologii;
  • Prawo jazdy kategorii B i możliwość odbywania podróży służbowych;
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie.

 Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w projektowaniu procesów magazynowych i/lub w projektach wdrożeniowych systemów informatycznych u klientów zewnętrznych;
  • Doświadczenie przy integracji aplikacji z innymi systemami, np. klasy ERP, TMS;

 Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Dodatkowy pakiet benefitów (opieka medyczna, Multisport)
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole w naszym biurze w Warszawie;
  • Zatrudnienie w międzynarodowym otoczeniu w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

Polska, Warszawa

Kontrakt

Dodano: 2018-10-11