Frontend Developer

Dla naszego Klienta, działającego dla branży e-commerce od 2010 roku, poszukujemy Frontend Developera. Obecnie firma rozwija dwa działy - dział kreatywny, którego zadaniem jest projektowanie aplikacji internetowych oraz dział inżynierii oprogramowania, który projektuje i wdraża indywidualne oprogramowanie dla branży informatycznej. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w rozwijaniu handlu elektronicznego, dzięki czemu może zaoferować swoim Klientom nie tylko kompleksowe wdrożenie oprogramowania, ale także aktywnie uczestniczyć w procesie optymalizacji sprzedaży, a także wdrażania strategii omnichannel.

miejsce pracy: Wrocław

 Zadania:

  • Stylowanie nowych funkcjonalności w istniejących projektach,
  • dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań,
  • bliska współpraca z zespołem backendowym,
  • obsługa REST API.

 Nasze wymagania:

  • 2 lata doświadczenia,
  • bardzo dobrą znajomość HTML5,CSS3,
  • dobra znajomość frameworka Vue.js,,
  • umiejętność posługiwania się popularnymi bibliotekami JS (np. Lodash) oraz stosowanie dostępnych na rynku pluginów opartych na JavaScript (Vuex,vue-router,i18n),
  • znajomości szablonów Responsive Web Design
  • umiejętność wykorzystywania preprocesorów CSS (np. SCSS)
  • rozumienia potrzeby stosowania systemów automatyzacji pracy (np. Webpack)

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • wdrożenia e-commerce

 Oferujemy:

  • Pracę nad jednymi z największych projektów e-commerce w Polsce i za granicą,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b
  • elastyczny czas pracy(7/9-15/17),
  • pracę w samym Centrum Wrocławia,
  • szkolenia certyfikowane,
  • benefity pracownicze tj. pakiet sportowy/medyczny, kurs języka angielskiego, owocowe poniedziałki, pizza day, spotkania integracyjne.

Polska, Wrocław