Java 8 Software Developer

Dla naszego klienta instytucji doradztwa i pośrednictwa finansowego wyspecjalizowanej w operacjach rynku walutowego i pieniężnego poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

  • współpraca z doświadczonym zespołem w projektowaniu, tworzeniu i rozwijaniu systemów IT
  • analiza wymagań i projektowanie optymalnych, skalowalnych rozwiązań
  • implementacja i przeprowadzanie testów jednostkowych i integracyjnych
  • utrzymanie i rozwijanie aplikacji korowych

 Od Kandydatów wymagamy:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka Java 8
  • znajomość warsztatu pracy programisty (Eclipse/IntelliJ, Git, itp.)
  • znajomość podstaw algorytmiki oraz podstawowych struktur danych
  • znajomość baz danych SQL / PostgreSQL
  • znajomość zagadnień związanych z komunikacją sieciową
  • znajomość obsługi środowiska Linux/Unix z poziomu konsoli
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego na potrzeby czytania dokumentacji

 Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z C++14/17
  • znajomość Spring framework, Hibernate
  • doświadczenie w pracy z Akka toolkit
  • znajomość zagadnień związanych z programowaniem asynchronicznym (np. Event Sourcing, Reactive Programming, Actor System)
  • znajomość zagadnień związanych z instrumentami finansowymi
  • znajomość architektury opartej na mikro-usługach

 Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych (możliwość tworzenia innowacyjnych programów elektronicznego obrotu)
  • pracę z doświadczonymi programistami

Polska, Warszawa