Tester Automatyczny

Dla światowego lidera w zakresie ochrony danych i informatyki śledczej, którego rozwiązania i tworzone od ponad 25 lat technologie znalazły zastosowanie, m.in. w NATO i zostały nagrodzone przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych. Posiadający wśród swoich 30 oddziałów największe i najbardziej zaawansowane technologicznie laboratorium odzyskiwania danych w Środkowej i Wschodniej Europie. Ponadto nasz Klient dba również o swoich pracowników zapewniając im dostosowane ścieżki rozwoju i umożliwiając zdobycie nowych doświadczeń i wiedzy w komfortowych warunkach biurowych, które stale są dostosowywane do pojawiających się potrzeb. Szukamy do jedynego Centrum Rozwoju Oprogramowania w Europie, w którym powstają kluczowe narzędzia wykorzystywane przez ponad 40 biur firmy zlokalizowanych w 19 krajach, osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Katowice

 Zadania:

  • Udział w tworzeniu oprogramowania na podstawie którego świadczone będą usługi związane z przetwarzaniem dużej ilości informacji na potrzeby sektora prawnego

 Oczekiwania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności programistyczne, w szczególności w takich technologiach jak C#, Visual Basic, JavaScript
  • Praktyczne rozumienie metodologii tworzenia oprogramowania
  • Umiejętności analityczne
  • Znajomość narzędzi umożliwiających pracę zespołową, takich jak: JIRA, Confluence, SharePoint, GIT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie (min. B2)

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów, takich jak: HP UFT, Ranorex lub Selenium
  • Znajomość technologii takich jak: Jenkins, Apache Tomcat, JMeter, Sonar
  • Certyfikat ISTQB

 Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Pracę w zwinnej metodologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Długofalową, stałą współpracę na podstawie umowy o pracę
  • Pracę na laptopie z minimum 2 monitorami
  • Pracę z Klientem Wewnętrznym
  • Brak korowych godzin rozpoczęcia pracy - godziny elastyczne
  • Okazjonalną pracę zdalną
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Parking pod biurem wraz z parkingiem rowerowym
  • Prysznice w biurze
  • Pokój relaksu
  • Inicjatywy wewnętrzne, takie jak:
  • Program mentorski i coachingi
  • Warsztaty dostosowane do zainteresowań
  • Wyjścia/wyjazdy integracyjne, w tym również zagraniczne
  • Szkolenia, w tym również zagraniczne
  • Lekcje języka angielskiego
  • "Słodkie Poniedziałki"
  • Firmowe lunche w każdy czwartek
  • Bardzo dobrą kawę

Polska, Katowice

Pełny etat

Dodano: 2018-11-14