Technical Leader / Doświadczenie w Java i JavaScript / Full Stack Developer

Innowacyjna, międzynarodowa firma z branży FinTech, zajmująca się rozwojem sztucznej inteligencji i tworzeniem rozwiązań dla bezpieczeństwa bankowego między innymi w Ameryce Północnej i Azji, w oparciu o entuzjastyczne wykorzystywanie analityki dużych zbiorów danych i najnowocześniejszych technologii ma celu zrewolucjonizowanie programowania na świecie. Bazując na ogromnym doświadczeniu i kreatywności swoich pracowników, firma podbija świat, wprowadzając go w nową erę technologii. Ze względu na rosnącą liczbę projektów do wykonania, firma ta poszukuje obecnie do swojego zespołu osoby na stanowisko

miejsce pracy: Warszawa, Rzeszów, Wrocław, Opole, Gdańsk, Kraków, Katowice, Bydgoszcz, Łódź, Poznań

 Zadania:

  • Projektowanie od podstaw, przechodząc od ogólnego przeglądu do szczegółów implementacji niskiego poziomu
  • Komunikacja wszystkich koncepcji i wskazówek z powodzeniem zespołowi programistów
  • Zapewnienie pomocy technicznej oraz coaching programistów i inżynierów
  • Tworzenie i dokumentacja projektów, w tym modele systemowe, dane i modele integracyjne dla obecnych i nowych rozwiązań
  • Zaprojektowanie nowych funkcji dla platformy AML w najnowszych technologiach nowoczesnego stosu opartego na JVM
  • Skonstruowanie narzędzia do analizy tekstu (przetwarzanie języka naturalnego)
  • Zbudowanie niezbędnych komponentów do integracji z systemami klientów
  • Testowanie i rozwijanie sieci głębokiego uczenia się
  • Korzystanie z najlepszych narzędzi liniowych: Scrum w JIRA, GitLab
  • Korzystanie z Jenkinsa do automatycznego budowania i testowania
  • Analizowanie kodu za pomocą SonarQube i utrzymanie artefaktów w Artifactory

 Od Kandydata oczekujemy:

  • Minimum 10 lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania
  • Doświadczenie w prowadzeniu małego i średniego zespołu
  • Udany tor dostarczania oprogramowania dla przedsiębiorstw
  • Doświadczenie w wyjaśnianiu wybranych technik i projektów programistom (czytelna i zrozumiała dokumentacja, schematy itp.)
  • Biegłość w projektach SOLID i OOP oraz wzorach projektowych
  • Praktyczna znajomość i zastosowanie wzorców integracji przedsiębiorstwa
  • Praktyczne rozumienie TDD (Test Driven Development) i BDD (Behavior Driven Development)
  • Silne zrozumienie relacyjnych baz danych i dużych zbiorów danych
  • Doświadczenie w ciągłym procesie integracji i dostarczania pracy
  • Biegłość w pracy w środowisku Linux
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2

 Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Pracuj tak, jak lubisz: z biura lub domowego biura (PRACA ZDALNA)
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia: 110 - 150 PLN / H
  • Chcesz podróżować? Świetny! Podróżuj z nami do lokalizacji naszych klientów w: Londynie, Szwajcarii, USA lub Singapurze. Nie chcesz podróżować? Również świetnie! Pomóż nam ulepszyć nasz produkt z Polski
  • Uzyskaj dostęp do najnowszych pomysłów i koncepcji, odwiedzając najlepsze konferencje techniczne, konferencje i spotkania w sieci

 Inne informacje:

Weź udział w regularnych spotkaniach, w tym imprezach sezonowych, międzynarodowych spotkaniach itp.

Miej rzeczywisty wpływ, jak największe banki na świecie powstrzymują pranie pieniędzy i finansowanie terroryzmu!

Polska, Bydgoszcz

Pełny etat

Dodano: 2018-11-14