Mid Java Developer

Dla dynamicznie rozwijającej się firmy, z biurami w Polsce i Szwecji, obecnej na rynku od niemal 18 lat, która stworzyła platformę zakupową, będącą ich autorskim rozwiązaniem do wsparcia zakupów w firmach, która wspiera zarówno strategiczną jak i operacyjną stronę procesów zakupowych. Obecnie nasz Klient obsługuje około 200 000 transakcji rocznie o wartości 25 mld złotych rocznie. Poprzez swoją platformę łączą kupujących i dostawców, umożliwiając im przeprowadzenie pełnej transakcji handlowej. Ponadto firma projektuje i wdraża indywidualnie dopasowane rozwiązania informatyczne, obsługując największe firmy, takie jak ORANGE Polska, mBank czy Konsalnet. Obecnie szukamy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zakres obowiązków:

  • Udział w rozwijaniu platformy zakupowej
  • Praca związana z rozwojem, dodawaniem nowych funkcjonalności, a także utrzymaniem (około 50% utrzymania, 50% rozwoju)

 Oczekiwania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Znajomość i doświadczenie z Java 8
  • Znajomość Spring 4 i Hibernate 4 (w planach przejście na nowsze wersje)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

 Mile widziane:

  • Znajomość:
    • knockout.js
    • JSP
    • Webserwisy
    • SOAP
    • WSDL

 Proponujemy:

  • Stałą współpracę na podstawie B2B z płatnym urlopem (20 dni)
  • Dołączenie do 20 osobowego działu IT
  • Przyjazną atmosferę, daleką od struktury korporacyjnej
  • Rozliczanie z pracy zadaniowe z zastosowaniem podejścia work-life balance
  • Elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie 8:00-9:00)
  • Okazjonalną pracę zdalną
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Dodatkowy budżet na szkolenia zewnętrzne w zależności od potrzeb (w tym również certyfikowane)
  • Biuro wyposażone w piłkarzyki, ścianę do pisania kredą oraz pufy
  • Praca głównie w metodologii zwinnej oraz w zależności od Klienta w metodykach twardych
  • Sprawny proces rekrutacji składający się z jednego etapu - spotkania

Polska, Warszawa

Pełny etat

Dodano: 2018-11-14