C#/.NET Developer ze znajomością SQL

Dla naszego Klienta, czołowego partnera globalnego producenta oprogramowania laboratoryjnego, działającego na rynku polskim oraz innych krajów europejskich, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Skawina (Kraków)

 Opis stanowiska:

  • Rozwój systemów informatycznych klasy LIMS Tworzenie nowych funkcjonalności systemu w oparciu o analizę potrzeb klienta
  • Tworzenie dokumentacji technicznej na potrzeby projektu i szkoleniowej dla użytkowników
  • Praca w międzynarodowych zespołach programistycznych (współpracujemy z największymi w Polsce i na świecie przedstawicielami wielu branż, m.in. farmaceutycznej, energetycznej, lifescience i innych)
  • Samodzielna realizacja oraz koordynacja współpracy z zewnętrznymi wykonawcami

 Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość C#/.NET
  • Doświadczenie w pracy z Visual Studio
  • Znajomość MS SQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość udziału w prestiżowych projektach dla największych firm w Polsce i na świecie
  • Realne możliwości rozwoju

Polska, Kraków/Skawina

Pełny etat

Dodano: 2019-06-30